Aktualności

EKO(CEL) Edukacja - atrakcyjna jak zabawa

Atrakcyjna jak zabawa - EKO(CEL) EDUKACJA

Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Oto książeczka pełna wyzwań, zagadek i wiedzy o odpadach.

Czytaj dalej...
Obraz z ramką

Targi IFAT w 2022!

Informujemy, że Targi IFAT w Monachium, planowane na maj 2020, niestety nie odbędą się w ww. terminie ze względu na sytuację epidemiczną.

Czytaj dalej...
logo_PUCHAR_RECYKLINGU

EKOCEL w trosce o środowisko

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych EKOCEL został Partnerem XXI edycji Konkursu Puchar Recyklingu organizowanego przez miesięcznik „Przegląd Komunalny”, którego wydawcą jest Abrys Sp. z o.o.

Czytaj dalej...

Nowości i wydarzenia

nagra ekoodpowiedzialni

EKO(CEL)odpowiedzialny w biznesie

Miło nam poinformować, że Spółka EKOCEL otrzymała tytuł „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Nagrodę odebrał Rainer Rohler – Prezes Zarządu podczas uroczystej gali kongresu Envicon 2019, 10 października 2019 r. na targach POL ECO SYSTEM w Poznaniu.

Czytaj dalej...
Bez nazwy

ZŁOTY AKANT dla najlepszych!

EKOCEL będąc wystawcą podczas targów POL-ECO SYSTEM Poznań 2019 otrzymał prestiżową nagrodę ZŁOTY AKANT (Acanthus Aureus) za najlepsze rozwiązanie architektoniczne i graficzne stoiska

Czytaj dalej...
Portrait_Dr_Jochen_Kirchhoff

Grupa KIRCHHOFF żegna Dr.-Ing. Jochen F. Kirchhoff

W środę, 18 grudnia 2019, w wieku 92 lat odszedł Dr.-Ing. Jochen F. Kirchhoff. Rodzina oraz Pracownicy Grupy KIRCHHOFF z głębokim smutkiem, ale zarazem wielką wdzięcznością, żegnają Dr.-Ing. Jochen F. Kirchhoff.  

Czytaj dalej...
© Filippo Alfero

Joint venture spółek ZOELLER i FARID

Spółka ZÖLLER-KIPPER GmbH z Niemiec nabywa 60 procent udziałów producenta śmieciarek, spółki FARID, FEG Brivio S.p.A., od rodzin przedsiębiorców Orecchia, Mazzini-Martinelli i Brivio.

Czytaj dalej...
EKOCEL Perła Roku 2018

EKOCEL Perłą Roku 2018

Miło nam poinformować, że EKOCEL Sp. z o.o. został najlepszym dostawcą  produktów komunalnych, otrzymując tym samym tytuł Perły Roku 2018.

Czytaj dalej...
DSC_9382 z naklejką

10.000! Fabryka innowacji

Miło nam poinformować, że w fabryce ZOELLER TECH została wyprodukowana zabudowa nr 10.000. Właścicielem jubileuszowego egzemplarza, została firma NordRen z Norwegii.

Czytaj dalej...

Czytasz i wiesz

okładka PK nr 5

Przegląd Komunalny - miesięcznik branżowy

To najbardziej rozpoznawalne czasopismo dotyczące branży komunalnej i ochrony środowiska, wydawane od ponad 25 lat przez ABRYS.

Czytaj dalej...
T-mobil3

K>MOBIL - magazyn branżowy

Przedstawiamy wydania magazynu K>MOBIL, publikowanego co pół roku. Zachęcamy do poznania innowacji, nowych produktów, strategii i inwestycji w czterech obszarach działalności grupy KIRCHHOFF.

Czytaj dalej...
okładka TK nr 2 2020

Technika Komunalna - dwumiesięcznik branżowy

Publikacja koncentruje się na najnowszych rozwiązaniach technicznych i technologicznych, stosowanych w gospodarce odpadami, recyklingu oraz przy utrzymaniu dróg i zieleni.

Czytaj dalej...

Media o nas