Aktualności

Portrait_Dr_Jochen_Kirchhoff

Grupa KIRCHHOFF żegna Dr.-Ing. Jochen F. Kirchhoff

W środę, 18 grudnia 2019, w wieku 92 lat odszedł Dr.-Ing. Jochen F. Kirchhoff. Rodzina oraz Pracownicy Grupy KIRCHHOFF z głębokim smutkiem, ale zarazem wielką wdzięcznością, żegnają Dr.-Ing. Jochen F. Kirchhoff.  

Czytaj dalej...
nagra ekoodpowiedzialni

EKO(CEL)odpowiedzialny w biznesie

Miło nam poinformować, że Spółka EKOCEL otrzymała tytuł „Ekoodpowiedzialni w biznesie”. Nagrodę odebrał Rainer Rohler – Prezes Zarządu podczas uroczystej gali kongresu Envicon 2019, 10 października 2019 r. na targach POL ECO SYSTEM w Poznaniu.

Czytaj dalej...
Bez nazwy

ZŁOTY AKANT dla najlepszych!

EKOCEL będąc wystawcą podczas targów POL-ECO SYSTEM Poznań 2019 otrzymał prestiżową nagrodę ZŁOTY AKANT (Acanthus Aureus) za najlepsze rozwiązanie architektoniczne i graficzne stoiska,

Czytaj dalej...
© Filippo Alfero

Joint venture spółek ZOELLER i FARID

Spółka ZÖLLER-KIPPER GmbH z Niemiec nabywa 60 procent udziałów producenta śmieciarek, spółki FARID, FEG Brivio S.p.A., od rodzin przedsiębiorców Orecchia, Mazzini-Martinelli i Brivio.

Czytaj dalej...
EKOCEL Perła Roku 2018

EKOCEL Perłą Roku 2018

Miło nam poinformować, że EKOCEL Sp. z o.o. został najlepszym dostawcą  produktów komunalnych, otrzymując tym samym tytuł Perły Roku 2018.

Czytaj dalej...
EKOCEL - lider sprzedaży 2018

EKOCEL liderem sprzedaży

Mamy przyjemność poinformować, że EKOCEL  został liderem sprzedaży  w 2018 roku

Czytaj dalej...
Dyplom dla EKOCEL od MAN

EKOCEL na podium

Mamy przyjemność poinformować, że EKOCEL Sp. z o.o. zdobył II miejsce za ilość wykonanych zabudów specjalnych dla MAN w 2018 roku.

Czytaj dalej...
DSC_9382 z naklejką

10.000! Fabryka innowacji

Miło nam poinformować, że w fabryce ZOELLER TECH została wyprodukowana zabudowa nr 10.000. Właścicielem jubileuszowego egzemplarza, została firma NordRen z Norwegii.

Czytaj dalej...
rotopress

16 śmieciarek z marką EKOCEL na gdańskich ulicach

16 nowoczesnych śmieciarek wyjedzie na gdańskie ulice już 1 kwietnia 2018 roku. To efekt umowy zawartej między Gdańskimi Usługami Komunalnymi a firmą Ekocel. Śmieciarki, których koszt wyniesie 12,5 mln zł są właśnie w fazie produkcji.

Czytaj dalej...
nbp moneta

Podziękowanie od NBP

Mamy przyjemność poinformować, że Ekocel otrzymał podziękowanie za udział i zaangażowanie w programach badawczych realizowanych przez Narodowy Bank Polski.

Czytaj dalej...
PolEko_Ekocel_FilmFrame_Small_1600_011

Złoty Medal za innowacyjność

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Pol-Eco System 2017 przyznał firmie EKOCEL prestiżową nagrodę Złoty Medal 2017.

Czytaj dalej...
ZŁOTO

Najwyższy laur za stoisko, czyli Acanthus Aureus dla EKOCEL!

Mamy przyjemność poinformować, że będąc wystawcą podczas targów POL-ECO SYSTEM Poznań 2017 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę ACANTHUS AEREUS.

Czytaj dalej...
medal EKOCEL 20170607_111504

EKOCEL na medal!

Podczas uroczystej Gali z okazji 25 lecia KFDZOM, która odbyła się w dniu 17 maja br. w Serocku firma EKOCEL Sp. z o.o. została wyróżniona za wieloletnią współpracę w prezentowaniu oferty handlowej tworzącej polski system gospodarki odpadami.

Czytaj dalej...
naklejka-darczyncy-szpital

WIELKIE serce EKOCEL

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma sfinansowała zakup sprzętu medycznego typu echokardiograf

Czytaj dalej...

Nowości i wydarzenia

Diamentowe wyróżnienie dla Waldemara Wojciechowskiego

Informujemy, że Pan Waldemar Wojciechowski, Dyrektor ds. Handlowych w EKOCEL Sp. z o.o. został nagrodzony za wieloletnie zaangażowanie i aktywność w działalności stowarzyszenia na rzecz budowy i rozwoju polskiego systemu gospodarki odpadami komunalnymi.

Czytaj dalej...

EKOCEL w trosce o ochronę środowiska

Miło nam poinformować, że wzorem ubiegłego roku EKOCEL został Partnerem XVIII edycji Konkursu o Puchar Recyklingu organizowanego przez miesięcznik „Przegląd Komunalny”. Działając w branży ściśle związanej ze środowiskiem przestrzegamy i wspieramy działania dążące do poprawy stanu środowiska naturalnego.

Czytaj dalej...

EKOCEL Partnerem Strategicznym Forum Dyrektorów

Mamy przyjemność poinformować, że EKOCEL został Partnerem Strategicznym Zjazdu KFDZOM.

Czytaj dalej...

Podziękowanie dla EKOCEL

Prezes Zarządu i pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Dobrym Mieście składają

Czytaj dalej...

EKOCEL wyróżniony

Mamy przyjemność poinformować, że Spółka EKOCEL została wyróżniona podczas Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON,

Czytaj dalej...

Czytasz i wiesz

PK 12_2019 tytulowa

Przegląd Komunalny - miesięcznik branżowy

To najbardziej rozpoznawalne czasopismo dotyczące branży komunalnej i ochrony środowiska, wydawane od ponad 25 lat przez ABRYS.

Czytaj dalej...
T-mobil3

K>MOBIL - magazyn branżowy

Przedstawiamy wydania magazynu K>MOBIL, publikowanego co pół roku. Zachęcamy do poznania innowacji, nowych produktów, strategii i inwestycji w czterech obszarach działalności grupy KIRCHHOFF.

Czytaj dalej...
TK_6_19 tytulowa

Technika Komunalna - dwumiesięcznik branżowy

Publikacja koncentruje się na najnowszych rozwiązaniach technicznych i technologicznych, stosowanych w gospodarce odpadami, recyklingu oraz przy utrzymaniu dróg i zieleni.

Czytaj dalej...

Media o nas