ZOELLER i technologie przyszłości

Nasz przyjaciel ZOELLi i  i cały Zespół EKOCEL zapraszają serdecznie na Światowe Targi IFAT w Monachium. Znajdziecie nas: stoisko 710/5 lub 713/1 – Live-Demos „trucks in action“ (demonstracja pełnowartościowych pojazdów).

W ZOELLER wiemy, co jest najważniejsze dla naszych Klientów. Właśnie dlatego, podczas tegorocznych Targów IFAT prezentujemy mnóstwo nowinek, w tym aż 18 pojazdów demonstracyjnych oraz 6 stanowisk demonstracyjnych z wrzutnikami.

Ulubione przez naszych Klientów wrzutniki z rodziny DELTA i ROTARY zostały poddane liftingowi oraz pewnym przeróbkom technicznym. Dzięki temu, nasze wrzutniki nie tylko lepiej wyglądają, ale przed wszystkim zyskały na wydajności. Podczas Targów zaprezentujemy Państwu również zabudowę MEDIUM w nowej, lepszej odsłonie – dla naszych Klientów to przede wszystkim możliwość większego obciążenia użytkowego poprzez redukcję wagi oraz optymalizację przestrzeni ładunkowej.

W zakresie ochrony środowiska prezentujemy Państwu pojazd do wywozu nieczystości z napędem elektrycznym. Zarówno podwozie jak również zabudowa ZOELLER MEDIUM, napędzane są za pomocą czterech silników elektrycznych. Jako magazyn energii służy natomiast bateria o wydajności do 270 kW. Jak dotąd 2 pojazdy tego typu wykorzystywane są w ramach projektu pilotażowego w Szwajcarii.

CLEAN OPTION – niezawodny system zapewniający ochronę zdrowia pracowników obsługujących pojazd do wywozu nieczystości. Dzięki zastosowaniu tej opcji, mamy do czynienia z aktywną filtracją i oczyszczaniem powietrza w obrębie odwłoka na śmieciarce i tym samym ograniczaniem wdychania przez personel obsługujący bioaerozoli (w tym: pleśń, zarazki, drobne pyły).

Podczas Targów chcielibyśmy zaprezentować również usługi serwisowe ZOELLER TECH. Nasza oferta serwisowa skierowana jest do naszych Klientów, Przedsiębiorstw Oczyszczania Miast czyli dokładnie tam gdzie potrzebna jest nasza pomoc i wsparcie. Oferta dopasowana do potrzeb Klienta. Takie motto towarzyszy nam również podczas tegorocznych Targów IFAT. Klient, jego potrzeby i oczekiwania stawiamy zawsze na pierwszym planie. Paleta usług obejmuje produkty z serii MINI oraz MICRO aż po duże zabudowy z serii MAGNUM.

W skrócie:

Nowe wrzutniki:

  • Nowy wrzutnik ROTARY 2418
  • Odświeżony design wrzutnika DELTA 2318
  • Zintegrowany wrzutnik DELTA 2316

CLEAN OPTION

  • CLEAN OPTION – System filtracji odpadów w postaci piasków i iłów jak również bioaerozoli

MEDIUM X4

  • Nowa technologia zabudowy
  • Wszystkie zabudowy śmieciarek serii MEDIUM/ MAGNUM – oraz MICRO – (oprócz MICRO HG/ HGHK) otrzymały nowy design – nowa gładka skrzynia ładunkowa

Pojazdy w pełni elektryczne

  • Zabudowa MEDIUM z napędem elektrycznym na podwoziu Volvo

Oferta serwisowa

 

Rejestracja

Wypełnij zamieszczony obok formularz i wyślij potwierdzenie do 07 maja 2018 r.

Odwiedź Światowe Targi Ochrony Środowiska IFAT w dniach 14-18.05.2018.

Serdecznie zapraszamy.

Zaznacz datę wizyty na targach:

 poniedziałek (14.05)
 wtorek (15.05)
 środa (16.05)
 czwartek (17.05)
 piątek (18.05)

 Tak, proszę o wysłanie elektronicznego biletu wstępu na Targi


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym w szczególności adresu e-mail zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2016 poz. 922) wyłącznie dla niezbędnych potrzeb rejestracyjnych."