O nas

strona-glowna-2

topview-zte

Dlaczego my? Jesteśmy dynamiczni, elastyczni i szybko reagujemy na zmiany. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując naszą ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Stoimy na stanowisku, że partnerska współpraca powinna przynosić długoterminowe korzyści obu stronom. Ciągle udoskonalamy i rozwijamy nasze produkty, gwarantując najwyższej jakości produkty i usługi. Wszystkim Klientom oferujemy bezpieczny produkt zgodny ze standardami UE.

Oferujemy unikalną gamę zabudów w oparciu o linie produktów: MICRO XL, MINI, MEDIUM, MAGNUM oraz szeroką gamę pojazdów typu Sideloader SLF i SLF XL. Zabudowy przygotowane są do transportu różnych frakcji odpadów. Dzięki szerokiemu zakresowi pojemności skrzyń ładunkowych (od 7 m³ do 31 m³), jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Zabudowy wyposażone są we wrzutniki typu otwartego lub zamkniętego, obsługujące wszystkie rodzaje standardowych pojemników. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym  i serwisowym firmy FAUN. Oferujemy zarówno pojazdy do wywozu odpadów, jak również uniwersalne zamiatarki miejskie VIAJET.

Naszym autoryzowanym serwisem jest Spółka ZOELLER TECH.

Historia

Historia Grupy sięga 1947 roku. Natomiast nasza trwa ponad 20 lat i ma swój początek w Pucku, kiedy to w 1997 roku rozpoczęliśmy działalność.

Styczeń 1997: podpisanie aktu założycielskiego Spółki EKO CEL-Polska. Luty 1997: rejestracja Spółki EKO CEL-Polska. Kwiecień 1997 : przyjęcie do pracy pierwszego pracownika (Rainera Rohler) i rozpoczęcie działalności. Czerwiec 1997: sprzedaż pierwszej zabudowy śmieciarki typu Medium. Luty 1998: sprzedaż pierwszej zabudowy śmieciarki typu Medium XL z osprzętem do opróżniania kontenerów KP7. Czerwiec 1998: sprzedaż pierwszej zabudowy śmieciarki typu Medium XL. Styczeń 2001: sprzedaż pierwszej zabudowy śmieciarki typu Medium XL z osprzętem do opróżniania i mycia pojemników. Styczeń 2002: EKO CEL-Polska zostaje członkiem Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast. Luty 2003: przyznanie EKO CEL-Polska tytułu „Solidna Firma 2002”. Maj 2003: firma EKO CEL-Polska zostaje członkiem Polskiej Izby Gospodarki Odpadami. Luty 2004: otrzymanie po raz pierwszy certyfikatu ISO 9001 – 2000. Marzec 2005: przekazanie do eksploatacji  pięćsetnego pojazdu na rynek polski, w tym pięćdziesiąt śmieciarek dla MPO w Warszawie. Maj 2006: rozpoczęcie współpracy w zakresie sprzedaży na rynku polskim produktów firmy FAUN. Grudzień 2006: sprzedaż pierwszej zamiatarki typu FAUN Viajet 7 R+L/X. Czerwiec 2007: sprzedaż pierwszej śmieciarki z przednim załadunkiem typu FAUN Frontpress.

Maj 2008: firma EKO CEL-Polska zostaje członkiem Krajowej Izby Gospodarki Odpadami. Grudzień 2008: połączenie firm EKO CEL-Polska  i FAUN-Polska, przyjęcie wspólnej nazwy EKOCEL. 2009: fabrykę opuścił 1.000 pojazd przeznaczony na rynek polski. Sierpień 2013: zmiana nazwy partnera biznesowego SKK Sp. z.o.o. na Zoeller Tech Sp. z o.o. Lipiec 2014: otwarcie nowej siedziby firmy EKOCEL Sp. z o.o. w Rekowie Górnym. Styczeń 2017: 20 rocznica założenia firmy. 2017: 2000 pojazd na rynek polski. Październik 2017: zdobycie nagrody Złoty Medal 2017 Międzynarodowych Targów Poznańskich za produkt: śmieciarka MEDIUM X4 z wrzutnikiem DELTA 301. Listopad 2018: wyprodukowanie w fabryce Zoeller Tech 10.000 zabudowy typu JOAB Twin. Październik 2020: – Krzysztof Sosnowy nowym Prezesem Zarządu EKOCEL.

 

Jakość

iso

Zarządzanie środowiskiem

Jedną z głównych zasad naszej polityki firmy jest odpowiedzialność za środowisko. Ciągłe doskonalenie produktów, systemów, procedur i procesów, a oszczędne wykorzystywanie zasobów jest ważnym celem, który jest przestrzegany na wszystkich szczeblach organizacji. Korzyści ekonomiczne wynikające z naszych działań nie mogą odbywać się kosztem zdrowia ludzi i środowiska.

W ramach przyjaznego podejścia do środowiska dążymy do tego aby już w fazie rozwoju, jak i w późniejszych procesach produkcyjnych były przestrzegane aspekty ekologiczne, bezpieczeństwo techniczne i ochrona zdrowia. Minimalizacja szkodliwego wpływu na środowisko naturalne jest uwzględniane nie tylko w całym procesie logistycznym ale także przy użytkowaniu, utylizacji naszych materiałów, produktów i urządzeń.

Zarządzanie jakością

Nasz zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z wymaganiami norm ISO i potwierdzony certyfikatami ISO 9001:2015 i 14001:2015 zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów mających wpływ na jakość produktów i usług. Procesy są monitorowane pod względem skuteczności i efektywności. Wysoka jakość produktów i usług wspierana jest stałą troską o środowisko.

Swoją rzetelnością, elastycznością i szybkością w działaniu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy im tym samym najwyższą jakość produktów. Podstawą trwałego sukcesu jest zaangażowanie, doświadczenie i poczucie odpowiedzialności pracowników. Stawiając na wyszkoloną kadrę gwarantujemy naszym Klientom zaawansowaną technikę, bezpieczeństwo i niezawodność naszych produktów. W trosce o jakość obsługi Klienta oraz poznanie ich potrzeb regularnie badamy satysfakcję z oferowanych usług.

surface-technology-10  

Nowoczesna produkcja

Wykorzystujemy zaawansowane technologie produkcyjne zapewniając wysoką jakość produktów.

Dzięki ciągłemu rozwojowi nasze produkty dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.

Jakość

Nasze elementy systemowe zapewniają niezawodność  i trwałość. Wysoką jakość i bezpieczeństwo systemów osiągamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz rygorystycznym testom sprzętu przeprowadzanym w ekstremalnych warunkach.

 jakosc

 surface-technology-4

Innowacyjność i rozwój

Na etapie planowania projekty naszych urządzeń i systemów powstają w innowacyjnej technologii CAD 3D. Ścisła współpraca z placówkami naukowymi gwarantuje  bezpieczeństwo i najwyższej generacji systemy. Prace studialne we własnym biurze konstrukcyjnym gwarantują uzyskanie wyrobów o innowacyjnych rozwiązaniach oraz najwyższych walorach użytkowych.

Serwis

Autoryzowanym serwisem jest Spółka ZOELLER TECH, która gwarantuje naszym Klientom pewność i niezawodność naszych produktów.

nowo-produk

Certyfikaty

Certyfikat ISO 9001:2015 Certyfikat ISO 9001:2015.pdf
Certyfikat ISO 14001:2015 Certyfikat ISO 14001:2015.pdf
Polityka organizacji Polityka organizacji.pdf

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Głowna - Ekoodowiedzialni w biznesie 2019 EKOODPOWIEDZIALNI DYPLOM.png
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich POL-ECO SYSTEM 2019 ZŁOTY AKANT 2019.png
Najlepszy dostawca produktów komunalnych 2018 EKOCEL Perła Roku 2018.jpg
II miejsce za ilość wykonanych zabudów specjalnych dla MAN w 2018 roku Dyplom dla EKOCEL - II miejsce za ilość zabudów specjalncyh.pdf
II miejsce za ilość wykonanych zabudów specjalnych dla MAN w 2017 roku Ekocel - II miejsce za ilość wykonanych zabudów dla MAN w 2017.jpg
Złoty Medal 2017 Międzynarodowych Targów Poznańskich Dyplom - ZŁOTY MEDAL 2017.pdf Statuetka - ZŁOTY MEDAL 2017.png
ACANTHUS AUREUS 2017 - nagroda za aranżację stoiska na targach POL-ECO SYSTEM 2017 Nagroda za stoisko.pdf Nagroda za stoisko.png
List Gratulacyjny dla EKOCEL Wydawnictwo Targowe - List Gratulacyjny.pdf
Dyplom z okazji jubileuszu 20-lecia działalności Dyplom z okazji jubileuszu 20-lecia działalności.pdf
List Gratulacyjny z okazji 20 lecia EKOCEL list gratulacyjny GROENEVELD 2017.pdf