Nowy design. Nowa technologia.

Najnowsza generacja naszych produktów.

Nasza troska o środowisko zaczyna się w miejscu pracy. Ciągle udoskonalamy nasze technologie i standardy, aby produkcja naszych śmieciarek była jak najbardziej przyjazna otoczeniu. Jesteśmy przekonani, że zastosowanie ekologicznych rozwiązań w naszych produktach,  ma bezpośredni wpływ na jakość naszego życia oraz na ochronę środowiska. To także korzyści dla kierowców, operatorów pojazdów oraz producentów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Stoiska podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu w dniach 13-15.10.2021 – PAWILON 5 / STOISKO 32.  

Nasi przedstawiciele wprowadzą Państwa w świat najnowszych osiągnieć Firmy z dziedziny produkcji specjalistycznego sprzętu dla firm komunalnych. Zaprezentujemy również najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania stosowane w naszych produktach, m.in. pojazdy na podwoziach elektrycznych, wodorowych oraz przedstawimy Państwu nowego przedstawiciela z Rodziny Pojazdów Serii X.

Będzie to także doskonałe miejsce dla przybliżenia Państwu niezawodnej obsługi i specyfiki pracy naszego autoryzowanego serwisu Spółki ZOELLER TECH.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko i do wspólnych rozmów.

 

 

 

Zarejestruj się już dziś!

Wypełnij zamieszczony obok formularz i wyślij potwierdzenie.

 

Spotkajmy się na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska  w Poznaniu.

 

 

 

 

 

    Zaznacz datę wizyty na targach:

    środa (13.10)
    czwartek (14.10)

    Tak, proszę o wysłanie biletu wstępu na Targi


    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym w szczególności adresu e-mail zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2016 poz. 922) wyłącznie dla niezbędnych potrzeb rejestracyjnych."