IFAT 2024

Drodzy Klienci i Goście!!

Z radością informujemy, że w dniach 13.05 – 17.05 widzimy się ponownie na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska IFAT w Monachium i czekamy na Państwa na naszym stoisku FM 710/5, gdzie zaprezentujemy Państwu nowości produktowe jak również sprawdzoną i niezawodną technologię marki ZOELLER. Wszystko zgodnie z naszym motto – Technika decyduje!

Spośród bogatego portfolio produktowego ZOELLER, podczas targów zaprezentujemy gamę ponad 20 pojazdów do utylizacji jak również zróżnicowane systemy załadowcze.

Nowości produktowe, prezentowane podczas tegorocznych targów, to pojazdy z tylnym oraz bocznym załadunkiem, szerokim zakresem zastosowania oraz o zróżnicowanych pojemnościach skrzyń ładunkowych od 4 do 30 m³, czyli pojazdy optymalnie dostosowane do konkretnych potrzeb naszych Klientów. Gama zabudów w oparciu o linie produktów MEDIUM, czyli pojazdów z tylnym załadunkiem, zaprezentują różne warianty w zależności od wysokości i pojemności zabudowy, jak również zróżnicowane opcje pojazdów, przystosowane pod montaż żurawia, urządzeń do mycia pojemników czy rozwiązania służące do eliminacji kurzu i zanieczyszczeń w obszarze pracy operatora pojazdu, tzw. Clean Option.

Dzięki zastosowaniu technologii przyszłości oraz alternatywnych źródeł energii czyli pojazdów zasilanych wodorem, energią elektryczną z akumulatorów jak również pojazdów w pełni elektrycznych, Grupa ZOELLER stawia na neutralność w tematach ochrony środowiska.

Prezentowana podczas targów najnowsza generacja systemów załadowczych ZOELLER, wyposażona w hydrauliczne oraz elektryczne rozwiązania, w pełni odzwierciedla wizję i motto przedsiębiorstwa „siła innowacyjności oraz dyscyplina, odpowiedzią na wymagające i indywidualne potrzeby Klientów”.

ZOELLER, światowy lider w produkcji pojazdów do wywozu odpadów oraz mechanizmów załadowczych, rozwija swoje produkty nie tylko pod względem pełnej elektromobilności. Ogromny nacisk kładziony jest również na systemy bezpieczeństwa oraz wspomagania, mające na celu zabezpieczenie strefy pracy operatorów pojazdów jak również przechodniów, znajdujących się w bezpośrednim otoczeniu strefy załadunku.

To wszystko i znacznie więcej zobaczycie na stoisku GRUPY ZOELLER – FM 710/5.

Bądźcie z nami, podziwiajcie nasze najnowsze rozwiązania!

Cały Zespół ZOELLER mówi do zobaczenia w Monachium!

Plan targów – IFAT 2024

https://ifat.de/en/

W celu otrzymania biletów wstępu na targi, zapraszamy do kontaktu: marketing@ekocel.pl

error: Content is protected !!