Targi POLECO 2023 z EKOCEL

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO odbywające się dniach 17-19.10.2023 r. w Poznaniu, były dla nas, jako wystawcy miejscem nie tylko spotkań, rozmów, debat, ale przede wszystkim zaprezentowania najnowszych rozwiązań i technologii w naszych produktach: MEDIUM X4 z automatycznym wrzutnikiem 2322 – śmieciarki wyposażonej w zaawansowany system monitorowania pracy pod kątem niezawodności, wydajności oraz bezpieczeństwa, spełniającej najnowsze wymogi normy PN-EN 1501-1:2021. MEDIUM X4 na podwoziu elektrycznym – pojazdu ekonomicznego, z bezemisyjnym i cichym napędem. Dużym zainteresowaniem wśród klientów odwiedzających nasze stoisko cieszyły się także pojazdy: MEDIUM X5 z zabudową dwukomorową oraz ROTOPRESS z bębnem obrotowym.

Zwieńczeniem trzydniowych targów było zdobycie 2 nagród Złoty Medal za produkty: zabudowa MEDIUM X4 z wrzutnikiem automatycznym DELTA 2322 i zabudowa MEDIUM X4 z na podwoziu elektrycznym. Nasza firma została także doceniona i nagrodzona Złotym Akantem (Acanthus Aureus) za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji nowoczesnego expo marketingu na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLECO 2023 w Poznaniu.

Wartością dodaną targów POLECO był udział Krzysztofa Sosnowego – Prezesa Zarządu EKOCEL w:

  • debacie pt. „Transport i usługi komunalne w strefach czystego transportu. Kogo obowiązują nowe zasady ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych?”
  • konferencji pt.: „Przygotowanie przemysłu w sprawie rozwiązań zeroemisyjnych oraz innowacyjne rozwiązania dotyczące zbiórki odpadów”. Prezentacja na temat: „Rozwój technologii wodorowej i elektryfikacji w pojazdach komunalnych”.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku.

error: Content is protected !!