Śmieciarka z zabudową EKOCEL na podwoziu elektrycznym na ulicach Bolesławca

29 lutego b.r. w Bolesławcu miało miejsce oficjalne przekazanie śmieciarki EKOCEL z zabudową MEDIUM 4 do Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Udział w uroczystym przekazaniu ze strony naszej firmy wzięli: Krzysztof Sosnowy – Prezes Zarządu oraz Daniel Jarus – Zastępca Dyrektora ds. handlowych. Po technicznej prezentacji pojazdu, pierwszych próbach i przymiarkach  już 1 marca pierwsza elektryczna śmieciarka z zabudową EKOCEL wyjechała do pracy na ulice miasta.

 

Zabudowa MEDIUM X4 z wrzutnikiem DELTA 2322 to bezpieczny, mocny, ekonomiczny z bezemisyjnym i cichym napędem. W zabudowie zastosowano innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne mające wpływ na bezpieczeństwo operatorów, bezpieczne użytkowanie pojazdu oraz komfort pracy. Większa pojemność skrzyni ładunkowej, wyższa ładowność oraz większa objętość wanny odwłoka to główne korzyści zabudowy. Śmieciarka doskonale sprawdza się w miastach.  W zależności od typu wrzutnika zastosowanego na zabudowie może być wykorzystana do opróżniania powszechnie stosowanych typów i wielkości pojemników zgodnie z DIN EN 840-1 do 3. Terminal sterujący ZCS (ZOELLER CONTROLL SYSTEM) zamontowany w kabinie kierowcy, umożliwia intuicyjną obsługę za pomocą pokrętła.
Więcej informacji o zabudowie z Rodziny X4 znajdziesz tutaj: MEDIUM X4 — EKOCEL – Produkcja, sprzedaż i serwis pojazdów zabudów komunalnych
error: Content is protected !!