Rekrutacja

Wizytówką firmy są pracownicy. To ich doświadczenie, profesjonalizm i kompetencje stanowią największą wartość firmy. W polityce rekrutacyjnej, niezależnie od rodzaju stanowiska, poza kwalifikacjami, dużą wagę przywiązujemy do osobowości kandydatów. Poszukujemy osób, które cechuje: otwartość, entuzjazm, elastyczność oraz zdolność przekonywania i inspirowania innych. Celem naszego procesu rekrutacyjnego jest dopasowanie wzajemnych oczekiwań – firmy i kandydata.

W środowisku pracy popieramy: jasne zasady działania i otwarty dialog. Stawiamy na osoby kreatywne, potrafiące działać zespołowo i osiągać wyznaczone cele. U aplikujących kandydatów doceniamy zarówno wieloletnie doświadczenie jak również świeże spojrzenie i energię. Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o zapoznanie się z aktualnymi ofertami pracy i wysłanie swojej aplikacji.

Co oferujemy?

  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnym zatrudnieniu
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę i kulturę pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

krok-1Krok 1: Zaciekawiła Cię nasza oferta pracy?

Oceń na ile odpowiada Twoim kompetencjom i umiejętnościom. Umotywuj swoje zgłoszenie. Dlaczego chcesz pracować w naszej firmie? Dlaczego uważasz, że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko? Jeśli po zapoznaniu się z ofertą masz jakieś wątpliwości, zastanawiasz się, czy ta oferta będzie dla Ciebie odpowiednia? Czy będzie interesująca? – zachęcamy do kontaktu 58 774 89 07. Przygotuj swoje CV, list motywacyjny i na adres wskazany w ogłoszeniu wyślij aplikację na wybrane przez Ciebie stanowisko.

krok-2 Krok 2: Twoja aplikacja nas zainteresowała

Otrzymasz zaproszenie na rozmowę ze Specjalistą ds. Rekrutacji oraz Przedstawicielem Działu, do którego aplikujesz. Zależy nam przede wszystkim na poznaniu Ciebie, Twoich kompetencji zawodowych oraz cech osobowościowych. Rozmowa będzie dotyczyła Twoich mocnych stron, doświadczenia zawodowego, posiadanych umiejętności i edukacji. Rozmowa jest także okazją, aby dowiedzieć się jakie wartości cenisz w pracy, jakie są Twoje oczekiwania wobec naszej firmy. Będziesz mógł dowiedzieć się jakie zadania czekają Cię na danym stanowisku, jaki jest styl pracy i nasza organizacja. Zapewniamy, że manager również szczegółowo odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

krok-3bKrok 3: Podjęcie decyzji o wyborze kandydata

Po spotkaniach z kandydatami podejmujemy decyzję o wyborze nowego pracownika i przygotowujemy ofertę współpracy. Jeśli otrzymasz od nas ofertę i będziesz nią zainteresowany, chętnie zaprosimy Cię na omówienie szczegółowych zasad i warunków współpracy. Jednocześnie informujemy, że przekazujemy informację zwrotną wszystkim zaproszonym na spotkania rekrutacyjne kandydatom, niezależnie od podjętej przez nas decyzji.